درباره ما

در هزاره سوم، همگام شدن با سرعت شگرف پیشرفت تکنولوژی بسی دشوار است. لیکن ما توانسته ایم با بهره مندی از نیروهای متخصص و بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا جایگاه شایسته و اثر بخش خود را در جامعه “اتوماسیون صنعتی” به اثبات برسانیم .این توفیق درخشان قابل حصول نبوده است جز با پشت سر گذاشتن 20 سال تجربه و کار مداوم به منظور شناخت نیازمندیهای صنعت کشور.شرکت بنیان نیرو گستران پاژ در بخش اتوماسیون صنعتی با همکاری شرکت های صاحب نام بین المللی، سعی نموده گام موثری در جهت اعتلای صنعت اتوماسیون بردارد.
شرکت امرن, شرکتی پیشرو با بیش از 75 سال سابقه در تولید محصولات اتوماسیون صنعتی با سرمایه گذاری گسترده در بخش تحقیق و توسعه بوده که دامنه تولیدات آن بالغ بر۲۰۰ هزار نوع محصول می گردد.
شرکت فونیکس کنتاکت , ارائه دهنده طیف کاملی از انواع تجهیزات الکتریکی داخل تابلو با بیش از ۸۰ سال تجربه و نوآوری در خصوص تولید محصولات متنوع صنعتی . شرکت ریتال عرضه کننده انواع تابلوهای برق و اتوماسیون صنعتی با درجه حفاظت بالا به همراه تجهیزات جانبی تابلو.
پیشرو بودن در ارائه تجهیزات اتوماسیون صنعتی , هدف اصلی بنیان نیرو گستران پاژ است .
چشم اندازی روشن در زمینه ارائه تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ارائه خدمات در جهت ارتقاء سطح اتوماسیون صنعتی کشور, با استفاده از فناوری روز دنیا و همکاری با شرکت های صاحب نام بین المللی, بستری است مناسب جهت تحقق اهداف شرکت امید آنکه بتوانیم با همکاری و همیاری شما سروران گرامی بیش از پیش در جهت جلب رضایت شما گام برداریم.

 

 

اهداف شرکت

ارائه خدمات بازرگانی در زمینه تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی.

چشم انداز: Vision

یکی از شرکتهای پیشرو در ارائه تجهیزات اتوماسیون صنعتی و همکاری با تولید کنندگان صاحب نام بین المللی جهت تامین قطعات و راه حلهای جامع در زمینه اتوماسیون فرآیند

ماموریت : (Mission)

ارائه تجهیزات و خدمات جامع در جهت ارتقا سطح اتوماسیون صنعتی کشور با استفاده از فن آوری روز دنیا با همکاری شرکتهای صاحب نام بین المللی

فرهنگ

استفاده از فناوری و نوآوری در ارائه خدمات به مشتریان فناوری و نوآوری را به عنوان عاملی جهت حفظ و توسعه بازار می دانیم و بر این اساس آینده شرکت را ترسیم می کنیم.

اعتماد, حس مسئولیت و تفاهم

عملکرد ما بر مبنای ایجاد روحیه مسئولیت پذیری , تفاهم و اعتماد متقابل بین کارکنان و مدیریت استوار می باشد.

پیشرفت کارکنان

ایجاد بستر مناسب برای پیشرفت و ارتقا کارکنان در جهت تحقق اهداف شرکت.

رضایت و خشنودی

ارتباط ما با مشتریان و شرکای تجاری به گونه ای است که طرفین از آن بهره مند شوند. تحقق تمامی عوامل متشکله فرهنگ مستلزم ارتقا سطح دانش و آگاهی کارکنان در جهت اهداف شرکت می باشد و این فرهنگ برای همه افراد از کارمند تا مدیر صدق می کند.